Žvýkací probiotika s vitamínem D3, zinkem, vápníkem a ovocnou příchutí

Žvýkací chuťově velmi příjemná probiotika pro dospělé a děti od 12 let.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
389 Kč
Žvýkací probiotika s vitamínem D3, zinkem, vápníkem a ovocnou příchutí

Velmi chutná žvýkací probiotika obsahující také prebiotika, vitamín D3, zinek a vápník. Ovocnou chuť zajišťují ovocné koncentráty (jablko, malina, jahoda a černý rybíz). Výrobce garantuje 5 miliard Bacillus coagulans Unique IS-2v každé dávce.

Probiotika podporují zažívací trakt a imunitní systém. Mají vlastnosti související také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain), což platí i pro děti. Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují - při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu, k poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.

 Jsou vhodná i pro vegany. Nenajdete v nich umělá sladidla ani konzervanty, jsou bez lepku.

Firma OPTIBAC je držitelem ceny Queen's Award for Enterprises - nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť. Jde o superprémiovou britskou značku specializovanou na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi. Ve Spojeném království je to nejdoporučovanější značka probiotik.

Balení: 30 želé x 3,3 g (99 g)
 
Dávkování: berte 1 želé denně.
 

 

 Výživové údaje:

 na 1 želé (3,3 g)

 Živé probiotické kultury Bacillus coagulans Unique

 37,5 mg

 Celkem KTJ - kolonie tvořící jednotky

 5 miliardy (5 x 109)

 Fruktooligosacharidy (FOS)

 850 mg

 Vápník

 120 mg (15 % RHP*)

 Zinek

 8 mg (80 %*)

 Vitamín D3

 10 µg (400 IU) (200 %*)

 
*RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů
 
Složení v 1 želé: ovocné koncentráty (jablečná šťáva, jablečné pyré, jahodové pyré, malinové pyré, ostružinové pyré), fruktooligosacharidy (FOS), vápník (fosforečnan vápenatý), koncentrát citrónové šťávy, zinek (glukonát zinečnatý), koncentrát šťávy z černé mrkve, želírující činidlo pektin, citrusová vláknina, živé kultury: Bacillus coagulans Unique IS-2, přírodní aroma, vitamín D3 (cholekalciferol).
 
Výrobce: Optibac, Spojené království
 
Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu a chladu do 25°C, mimo dosah dětí. Není třeba uchovávat v lednici.
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
B Avatar autora | 27.4.2025
Chuťově jsou velmi dobré. Želé se jen velmi lepí na zuby. Například pro někoho s rovnátky bych určitě nedoporučila.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty